Farmasi İle Kazan

ARMASİ sizi mutlu kılan TÜRK markasıdır sizin mutlu olmanız başta sizi sonra ailenizi ve sosyal çevrenizi en önemlisi ülkemizi mutlu edecek bu enerji tamamen size bağlı FARMASİ Türkiye ve Dünya’ya yüksek kalite ve inovasyona dayalı ürünler sunarken 7’den 77’ye herkes güvenle ve gururla kullanıyor.

FARMASİ 125 ülke tarafından kullanıyor.Hedefimiz sizinle birlikte önce Türkiye’de daha sonra da Kuzey Afrika CIS  ( Bağımsız Devletler Topluluğu Ülkeleri ) Rus Ülkeleri ve Avrupa ‘ da  birinci olmak FARMAS’nin üstün kalite üretilen güvenli ve sağlıklı ürünlerini kullanarak ve önererek hayallerinizi  gerçekleştircenizi biliyormuydunuz.Her ayın 20’sinde düzenli olarak hesabızda en az 1.500 tl olsaydı ne yapardınız.

Daha çok kazanmak için arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı iş arkadaşlarınızı komşunuzu ve sevdiklerinizi FARMASİ kullanmaya davet edebilirsiniz her evin ortalama 250 tl kozmetik ve temizlik ürünleri aldığı yapılan araştırmalarda ortaya çıktı bu kişilerin yalnızca marketlerini değiştirmelerini önerebilir her 250 tl lik  Alışveriş karşılında her ailenin ortalama 100 tl tasarruf kazancı elde etmelerine yardımci olursunuz. Bunun için mağazamız olan FARMASİ kataloğunukendilerine göstermeniz ve avantajlı ve kaliteli ürünleri sunmanız yeterli olcaktır. Peki şuanda 3.553 TL ‘niz olsa ne yapardınız? Şu anda bu parayı FARMASİ ‘ de binlerce kişinin kazandını biliyormuydunuz? Kaç arkadaşınız  var ? Bu gün bir düğün yapsanız kaç kişiyi davet ederdiniz?

Hadi, gelin birlikte bir ihtiyaç listesi yapalım ( temel bir ihtiyaç listesi belirleyelim ortalama 200 TL olsun ) siz varsınız 5  arkadaşınız var onlarıda 5 arkadşı var .Bir anda sizinle birlikte 31 kişiye ulaştınız. Onlarla 5’er kişiye daha ulaştı Girişimci toplamda 155 kişilik bir ekibe ulaşarak herbirinin en az 200 TL  yatırımı ile aylık minumum TAM 3.553 TL  yılda ise 42.636  TL KAZANÇ elde edebilir

FARMASİ Kazanç planı ile her basamakta daha yüksek gelir ve ödül elde edersiniz FARMASİ kancı sonsuz’dur ben yaptıysam sizde yaparsınız sıra sizde 220.000 TL ‘ ye kadar nakit para ödülü. Hayallerinizdeki Arabalar, benzersiz eğtim imkanları, dünya tatilleri, düzenli ve çok kazanç FARMASİ En Çok Kazandıran MARKA’dır

Hedefleriniz , hayalleriniz Büyükse Bende Başarmak istiyorum derseniz farmasi ailemize katılın

Emir veren yok !
Sabah uyanmak yok!
geç saatlerde eve gelmek yok!
çocuklarınızı ihmal etmak yok!
haydi bayanlar !
ekibimize katılın!
ihtiyaç duydunuzda bir yol arkadaşı isterseniz !
Çğrı atmanız yeterli
ücretsiz katalog
ücretsiz ürü testır numuneleri
adresinize gelsin
ilk ayınızda 200 tl puan siparişlerinize süpriz hediyeler
ücretsiz tailler
ücretsiz telefon tabletlet hediye
yarına ertelemeyin hemen kaydolun
kazanmaya başlayın
× Whatsapp'tan Bize Yazın